aboutus

Hunan Zechen Fitness Co., Ltd.

companyPics.title
1
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: تناسب ZECHEN
تعداد کارمندان: 50~80
فروش سالانه: 500000-1000000
سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
Main product: Crossfit grips, wrist wraps, lifting straps, gymnastic ring,
دربارهی ما
معرفی

Zechen Fitness در سال 2016 تاسیس شد ، ما کارخانه ای هستیم که عمدتا با تمرکز بر تولید انواع وسایل CrossFit ، مانند حلقه های ژیمناستیک ، نوارهای آموزش تعلیق ، مچ بند ، بندهای بلند کننده ، دستگیره های کراس فیت ، آستین های زانو ، طناب های پرش ، توپ های ماساژ و باند محافظ .ما عمدتا در حال صادرات به اروپا ، آمریکا ، آسیای جنوب شرقی و استرالیا و غیره هستیم. همه محصولات ما می توانند سفارشی و مارک دار شوند.

Zechen Fitness تیم جوان و قدرتمندی دارد که به شدت بر روحیه ارائه خدمات با کیفیت و برتر با بهترین قیمت ممکن اصرار دارند.هدف ما ارائه عالی ترین ، موثرترین و حرفه ای ترین خدمات به مشتریان خود در سراسر جهان است.ما صمیمانه از شما دعوت می کنیم تا در راه ایجاد آینده ای با شکوه به ما بپیوندید.

تاریخ

Zechen Fitness در سال 2016 تاسیس شد ، ما یک کارخانه هستیم که عمدتا با تمرکز بر تولید انواع وسایل CrossFit مانند حلقه های ژیمناستیک ، نوارهای آموزش تعلیق ، بندهای مچ دست ، بندهای بلند کننده ، گیره های کراس فیت ، آستین های زانو ، طناب های پرش ، توپ های ماساژ و باند محافظ .ما عمدتا به اروپا ، آمریکا ، آسیای جنوب شرقی و استرالیا و غیره صادر می کنیم.

  • 2016 ، Zechen Fitness در 7 ژوئیه 2016 تأسیس شد. ما بر روی انواع موارد تناسب اندام مانند نوارهای مقاومت ، طناب پرش ، صفحات وزنه ، دمبل ، هالتر و غیره تمرکز داشتیم. ما در سال 2016 به عنوان یک آژانس تجاری شروع به کار با برون سپاری تمام محصولات خود کردیم & 2017
  • 2017 ، ما شروع به طراحی محصولات خود بر اساس تمرین صادر شده در گذشته می کنیم.ما دپارتمان تولید خود را با تولید انواع محصولات دوخت مانند دستگیره های Crossfit ، تسمه های مچ گیری برای مچ دست ، تناسب اندام مچ دست ، بلند کردن آستین های زانو ، حلقه های ژیمناستیک و غیره شروع کردیم.
  • 2018 ، ما دسته های چرم جیر دست ، دسته های چرمی میکرو الیاف سوراخ دار و دسته های کربنی را تولید کردیم.Zechen Fitness اولین شرکتی است که در چین دستگیره های میکروفیبر و فیبر کربن تولید می کند.رسیدگی ما در بازارهای ایالات متحده و Eupearn بسیار استقبال شده است.
  • 2019 ، در سال 2019 ، ما گیره های الماس تولید کردیم که در بازار اروپا نیز فروش بسیار خوبی داشت.ما یک بند بلند کننده نیز ایجاد کرده ایم که کاملا متفاوت از بازار است ، بند بالابر ما ضخامت 3 میلی متر است که برای آموزش های سنگین از مقاومت و مقاومت بیشتری برخوردار است.و ما 3 حق ثبت اختراع برای محصولات خود دریافت کرده ایم.
  • در سال 2020 ، امسال ما محصولات بیشتری را تولید می کنیم ، مانند دسته های دستکاری شده با لاستیک و دسته های کولار.ما اولین شرکت تولید کننده این نوع دستگیره ها در چین هستیم.ما همچنین انواع منحصر به فرد بسته بندی مچ دست و حلقه های ژیمناستیک کارابین را تولید کردیم که در بازار خارج از کشور بسیار محبوب هستند.
  • 2021 ، ما در حال توسعه دستگیره های سری جدید G هستیم که در اشکال مختلف ساخته شده است.ما همچنین در حال ساخت یک مدل بسته بندی مچ دستمال پارچه ای نخی هستیم.

Zechen Fitness در حال حرکت و رشد است.

 

سرویس

> تجربه جامد
ما خدمات برتر را با رقابتی ترین قیمت ارائه می دهیم. در نتیجه ، محصول ما محبوبیت زیادی در اروپا ، آمریکای شمالی و بازار استرالیا پیدا کرده است.

> طراحی و آرم های رایگان

اگر ایده یا جزئیات آرم سفارشی خود را به ما اطلاع دهید ، با یک طراحی خاص به شما پاسخ خواهیم داد.

> قابلیت ساخت
ما کارخانه ابزار کف سازی و کارخانه تزریق داریم.این کارخانه های متعلق به خود نه تنها کنترل کیفیت و کارایی تولید را تضمین می کنند ، بلکه توانایی پاسخگویی به نیازهای سفارشی مشتری را نیز دارند.نقل قول در مورد ابزار ابزار می تواند در 24 ساعت ارائه شود و ابزار در حداکثر تا هفت روز به پایان برسد.

> قابلیت OEM / ODM
ما مرکز تحقیق و توسعه داریم.تمام محصولات و خطوط تولید ما می توانند به عنوان سفارشات OEM پذیرفته شوند. ما همچنین سفارشاتی را برای طراحی و ساخت مدل یا محصولات جدید می پذیریم. حداقل سفارش برای OEM ها قابل بحث است.

 

 

چین Hunan Zechen Fitness Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

چین Hunan Zechen Fitness Co., Ltd. نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس