aboutus
مشخصات QC

سیستم کنترل کیفیت

 

Zechen Fitness یک کارخانه تولید انواع وسایل CrossFit و تناسب اندام مانند گیره های دست Crossfit ، حلقه های ژیمناستیک چوبی ، حلقه های ژیمناستیک ABS ، تسمه های وزنه برداری ، مچ بندهای وزنه برداری ، کمربند وزنه برداری ، آستین های بلند کردن زانو ، طناب CrossFit Jump ، حلقه مقاومت است باند ، گچ کربنات منیزیم و غیره

 

Zechen Fitness دارای یک سیستم کنترل کیفیت کاملاً سختگیرانه است.ما برای هر مرحله از فرآیند تولید 100٪ بازرسی انجام می دهیم.

  • برش (در این مرحله ، ما 100 quality بررسی کیفیت هر یک از رایانه ها را انجام می دهیم ، اگر هر یک از رایانه ها خوب نیست ، باید دوباره برش دهیم.)
  • چاپ (ما قبل از ساخت قالب آرم ، نقشه چاپ را به مشتری خود می فرستیم ، پس از تأیید سفارشی بودن طرح چاپ ، ما شروع به ساخت قالب می کنیم. قبل از چاپ ، ما محل چاپ را مطابق با نقشه چاپی تأیید شده تنظیم می کنیم و افراد خاصی را تأیید می کنیم اندازه چاپ و محل ، پس از تأیید همه موارد ، ما شروع به چاپ می کنیم. بخش چاپ همچنین دارای کیفیت بررسی است ، آنها تضمین می کنند که تمام کیفیت چاپ 100٪ خوب است ، در صورت یافتن رایانه های معیوب ، از برش دوباره استفاده می شود.)
  • Debossing (Debossing بر اساس چاپ انجام می شود ، به محض اینکه چاپگر از نسخه چاپی عبور می کند ، بخش رفع اشکال بررسی کیفیت را انجام می دهد ، در صورت وجود نقص در رایانه ، آنها نیاز به نوشتن برنامه و درخواست برش مجدد دارند. آرم Debossing طبق چاپ انجام می شود نقاشی نیز ، افراد بررسی کیفیت ما اولین رایانه ها را بررسی می کنند ، به محض انجام اولین رایانه ها ، آنها بقیه مقادیر انبوه را از بین می برند.)
  • خیاطی (به محض اینکه بخش خیاطی مواد را از بخش رفع نقص بدست آورد ، آنها بررسی کیفیت می کنند. پس از تأیید همه چیز خوب ، آنها شروع به دوختن محصول می کنند. بخش دوخت دوخت را با توجه به "تولید PO" انجام می دهد ، "تولید PO" یک کاغذی در سیستم تناسب اندام Zechen که تمام جزئیات سفارش را لیست می کند. افراد برای بررسی کیفیت باید اولین رایانه های هر سفارش را بررسی کنند ، به محض تأیید اولین رایانه ، آنها بقیه را به ترتیب بخیه می زنند.)
  • پاکسازی (محصولات پاکسازی مهمترین چیز در حین تولید است ، ما تمام نخ ها را تمیز می کنیم و اگر در این مرحله رایانه های معیوب پیدا شود ، دوباره به بخش دوخت برمی گردند.)
  • بسته بندی (بسته بندی مرحله نهایی کل تولید است ، بسته بندی مردم 100٪ بررسی کیفیت برای هر محصول منفرد را انجام می دهد. ما همچنین افراد دارای بررسی کیفیت پس از بسته بندی بازرسی نهایی را انجام می دهیم)

Zechen Fitness تیم جوان و قدرتمندی دارد ، ما کاملاً درک می کنیم که "QUALITY" مهمترین چیز در تجارت است.محصولات ما با استاندارد آمریكا و اروپا تولید می شوند كه از سال 2016 به خارج از كشور صادر می شوند. ما در سالهای گذشته شهرت بین المللی بسیار خوبی پیدا كرده ایم و محبوبیت زیادی پیدا كرده ایم.ما صمیمانه از شما دعوت می کنیم تا در راه ایجاد آینده ای با شکوه به ما بپیوندید.

گواهینامه ها
اطلاعات تماس